light box
امتیاز 2.67فویل‌ الومینیوم">

حجم : 172 کیلوبایت
تعداد صفحات : 8
فرمت : PDF
دسته بندی :
برچسب ها : ، ، ،

از آنجا که براق بودن، درخشندگی و درخشش فلزی فویل، یکی از ویژگی‌های مهم آن است، بنابراین باید مرکب‌ها و رنگ‌هایی با حداکثر میزان شفافیت و درخشندگی، برای چاپ فویل‌ها به کار رود تا ظاهر فلزی و درخشان فویل‌ها حفظ شود.

یکی از مشکلاتی که در مورد چاپ فویل‌ها، به خصوص فویل‌های نازک وجود دارد، هدایت و جابجایی آنها و قرار گرفتن و حرکت آنها درون ماشین بدون شکستن و چین خوردگی است.

دانلود

Hits: 685

فویل‌ الومینیوم

فویل‌ های آلومینیومی برای ساخت از آلومینیوم خالص و یا آلیاژهای آلومینیوم استفاده می‌شود، که انتخاب آن وابسته به شرایط و ویژگی‌های مورد نیاز است. اما عملاً  فویل‌ الومینیوم دارای ٩٧ درصد آلومینیوم خالص هستند.

ویژگی‌های فویل‌ آلومینیوم اساساً وابسته به فلز خالص آلومینیومی است که در خودشان وجود دارد، اين فویل‌ الومینیوم غیر جاذب، بدون بو، غیر سمی، کاملاً مات (پشت پوش)، نفوذ ناپذیر در مقابل بیشتر حلال‌ها، چربی‌ها، گازها و … می‌باشند.

 فویل‌ الومینیوم با انواع لايه‌های رزینی و پلاستیکی، برای افزایش قابلیت چاپ و جلوگیری از آلودگی و خوردگی و سایش، پوشش داده می‌شود.

فویل‌ آلومینیوم کاربردهای بسیار وسیعی دارند. از بسته‌بندی‌های دارای کاربرد نظامی گرفته تا لفاف‌های کادو، مصارف خانگی، انواع بسته‌بندی‌های مواد غذایی، سیگار، بستنی، بسته‌های شمع، قوطی‌ها و ظروف مختلف …

برای چسبندگی خوب مرکب به  فویل‌ الومینیوم، باید سطح آن تمیز و بدون آلودگی باشد. مرکب‌های رقیق شونده با الکل، بطور گسترده‌ای برای چاپ  فویل‌ الومینیوم استفاده می‌شوند. مرکب‌های پلی‌آمید هم در این زمینه کاربرد دارند.

از آنجا که براق بودن، درخشندگی و درخشش فلزی  فویل‌ الومینیوم، یکی از ویژگی‌های مهم آن است، بنابراین باید مرکب‌ها و رنگ‌هایی با حداکثر میزان شفافیت و درخشندگی، برای چاپ  فویل‌ الومینیوم به کار رود تا ظاهر فلزی و درخشان فویل‌ها حفظ شود.

یکی از مشکلاتی که در مورد چاپ  فویل‌ الومینیوم، به خصوص فویل‌های نازک وجود دارد، هدایت و جابجایی آنها و قرار گرفتن و حرکت آنها درون ماشین بدون شکستن و چین خوردگی است.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

محصولات مشابه
ماشین های چاپ رول کم عرض
0 دانلود

دانـلود رایـگان
ماهیت مرکب چاپ
0 دانلود

دانـلود رایـگان
ويژگي هاي كاغذهاي بسته بندي
0 دانلود

دانـلود رایـگان
انواع سطوح چاپ شونده
0 دانلود

دانـلود رایـگان
ماشین های چاپ گود
0 دانلود

دانـلود رایـگان
مرکب و حلال های فلکسوگرافی
0 دانلود

دانـلود رایـگان
برو بالا