Hits: 23

گروه Flint Group فرصت های رشد جهانی را در بازار لیبل IML شناسایی کرده است؛ زیرا محصول جدیدی را برای گسترش عرضه آن برای چاپ افست ورقی عرضه است.

به گفته یورگن رایدلینگر، مدیر مدیریت محصول جهانی بخش محصولات ورقی در Flint Group:

این شرکت تولید جهانی برچسـب های درون  قالبی در طول ۵-۶ سال گذشته را با افزایشی درحدود ۴ درصد در هر سال مشاهده می کند، که این امر به دلیل توانایی تکنولوژی برای افزایش دید و شناسایی نام تجاری در بازار، بخشی از آن است.

و ما معتقدیم که رشد لیبل های قالبی به طورقابل توجهی افزایش خواهد یافت،زیرا کارایی تولید وکیفیت بصری محصول نهایی رابه ارمغان می آورد.

درحال حاضر لیبل درون قالبی کمتر از سه درصد از تمام برچسب هاست،بنابراین مقدار زیادیبرای رشد آن می توان پیش بینی نمود.

ما همچنین پتانسیل موجود در بـازار هـای با ارزش بــالا مـانند نـقاشی های رنگ و ظروف نـیـتـروژنـتیک را می بینیم که رنـگ های متال تاثیر گذار، تزئینی و جذاب به نظر می رسد.

Flint Group Sheetfed ، یک  نوع روغن  بانام Novastar D 2000 IML Bio را به بازارعرضه کرده،که یک نوع  روغن با کمترین  جابجایی و  مهاجرت جهت استفاده در چاپ لیبل های ورقی بدون تماسمستقیم با مواد غذایی است.

این امر می تواند درچاپ هایی که دارای مرکب یووی نیستند مزیتیقابل ذکـر بـاشد و رقــابت را در این بازار رو به رشد توسعه می دهد.

 • این مطلب بدون برچسب می باشد.

 • وبلاگ

 • خواهشمند است قبل از سفارش، به مشخصات و دستورالعمل طراحی در انتهای همین صفحه دقت فرمایید. جهت راهنمای کاربران گرامی، “راهنمای سفارش آنلاین” در منوی راهنما در بالای همین صفحه قرار داده شده است.

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
   • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا